Licence a ceny

Cena pořízení M-Files závisí na počtu uživatelských licencí a nadstavbových modulů. Existují tří typy přístupových licencí a lze je libovolně kombinovat:

  1. Pojmenovaná licence (named licence).
  2. Konkurenční licence (concurent licence).
  3. Licence pro čtení (read-only licence).

Nákupní cenu získáte prostým součtem níže uvedených položek. Minimální konfiurace, kterou lze zakoupit je 5 licencí s právem zápisu (jakákoliv kombinace pojmenovaných a konkurenčních licencí).

Kromě všech podstatných funkcí jsou v ceně také moduly využívající umělou inteligenci pro textovou a obrazovou analýzu obsahu dokumentů.

V ceně ja také obsažena možnost provozovat systém v cloudu výrobce (10GB databáze a 500GB dat (souborů).

Nabízíme kompletní implementační služby pro uvedení M-Files do života vaší firmy (analýza stavu, instalace, nastavení a zaškolení). Cena implementace se stanoví dohodou nebo hodinovou sazbou dle skutečně odvedené práce .  

Ceny platné pro ČR

Uvedené ceny jsou za pronájem za rok.

Přihlašovací licence

Pojmenované licence

Licence je přiřazena konkrétnímu uživateli, který má tak jistotu, že se vždy přihlásí k M-Files. Vhodné pro uživatele, kteři s dokumenty pracují intenzivně.

Počet licencí Cena 1 licence (EUR)
5-49

168

50-199

156

více na dotaz

Konkurenční licence

Slouží k omezení počtu současně pracujících uživatelů. Vhodné pro uživatele, kteří pracují s M-Files méně často. Pokud máte v M-Files vytvořeno 20uživatelských účtů a nakoupíte 5konkurenčních licencí, může v M-Files současně pracovat 5uživatelů. Ostatní se mohou přihlásit až se některý, právě aktivní, odhlásí.

Počet licencí Cena 1 licence (EUR)
5-49

420

50-199

396

více na dotaz

Licence pro čtení

Pro uživatel, kteří nepořizují dat, ale potřebují k nim mít přístup. Uživatelé nemohou měnit soubory, ale mohou být součástí workflow procesu.

Počet licencí Cena 1 licence (EUR)
5-49

36

50-199

24

více na dotaz

Volitelné moduly

Ceny modulů závisí na více parametrech. Pro konkrétní cenu nás prosím kontaktujte.

M-Files OCR

Umožňuje vytváření prohledávatelných PDF dokumentů z neprohledávatelných PDF dokumentů a z naskenovaných dokumentů ve formě obrázku, zónové vytěžování dat, rozpoznávání čárových kódů a QR kódů.

M-Files OCR - Lite

Verze OCR modulu bez rozpoznávání čárových kódů a QR kódů. Nepodporuje arabská a asijská písma. Nepoporuje hyper-compression technologii.

M-Files REPORTING

Umožňuje vytváření grafických reportů nad daty z M-Files. Využívá Microsoft SQL Server Reporting Services. Cena za modul neobsahuje potřebné licence Microsoft.

Elektronický podpis

Slouží k internímu podpisování dokumentů.

The Trusted Digital Signature - digitální podpis

Modul pro digitální podepisování dokumentů (podporuje certifikační autority).

GANTT Chart View

Zobrazení Ganttova diagramu na základě vlastností jednotlivých dokumentů.

PDF Processor

Interní digitální podepisování dokumentů a přidávání vlastních stránek do PDF souborů (např. souhrny, firemní hlavičky, atd.)

 

 

Napište nám

Pro více produktů a služeb navštivte Kyocera a MyQ