Pro obchodníky

Všechny dokumenty týkající se zákazníka na jednom místě

Jako obchodníci zajišťujete příjem peněz pro firmu. Nemužete si tedy dovolit plýtvat časem na hledání relevantních dokumentů. S M-Files budete mít k dispozici všechny dokumenty týkající se daného zákazníka a konkrétního obchodu v poslední verzi. Odeslané nebo rozpracované nabídky, faktury, stejně jako zápis z předchozích jednání v přehledném seznamu. M-Files mohou komunikovat s vaším CRM a výrazně tak doplnit jeho funkce.

Pomocí šablony často používaného dokumentu vytvořené v MS Wordu vytvoříte jedním kliknutím nabídku, smlouvu, atd.. Z M-Files ho můžete odeslat zákazníkovi nebo sdílet s kolegy pro doplnění informací.

Firemní marketingové materiály, produktové listy, aktuální ceníky máte kdykoli k dispozici bez zkoumání, zda se jedná o aktuální verzi. Obratem je můžete poslat potenciálnímu zákazníkovi, nebo zadat úkol kolegovi, který má na starosti dotisk ubývajících materiálů. 

Dokumenty jsou k dispozici i v terénu bez internetu

Jako obchodník jste často v terénu bez možnosti plnohodnotného připojení k internetu. M-Files vám nabízejí možnost uložit požadované dokumenty off-line do vašeho notebooku. A pokud v nich budete potřebovat udělat změny? Po připojení k internetu budete mít k dispozici nástroje pro synchronizaci změn s centrálním úložištěm.

Přístup z mobilních zařízení

K dokumenty můžete vyhledávat i vytvářet z mobilního zařízení. Jsou pro vás připraveny mobilní aplikace pro iPhone, iPad, Android a Windows Phone.

Doklady k proplacení

Zjednodušte si život při skladování účetních dokladů. Nebudete muset stále myslet na to, že ten doklad z hotelu nebo z parkoviště nesmíte ztratit. Jednoduše ho vyfotíte mobilním telefonem a aplikace M-Files se postará o doručení na to správné místo.

 

 

Napište nám

Pro více produktů a služeb navštivte Kyocera a MyQ