Pro vedení firmy

Najděte rychle správné informace pro vaše rozhodování

Někdy je téměř nemožné najít ten správný dokument. Kde je uložený? A kdo ho naposledy změnil? M-Files vyřeší nejednotný systém složek v počítačích jednotlivých uživatelů. Budete vyhledávat podle informací v dokumentu a vždy budete pracovat s aktuální verzí.

Spojte M-Files s ostatními zdroji informací

Komunikace je důležitá ve všech vztazích a vaše firma není vyjímkou. Spojte M-Files s vašimi ostatními systémy (CRM, ERP) a vytvořte si tak jednoduše ovladatelné místo, kde budete mít k dispozici všechny důležité informace.

Buďte lepší než konkurence

Hlavním úkolem M-Files je poskytnout vám nástroje pro organizaci všech informací. Všichni pracovníci budou mít k dispozici, v kanceláři i v terénu, všechny pravidla a informace potřebné pro svojí práci. A naopak, neztratí se důležitá informace z terénu, která bez vhodného nástroje často zůstane jenom v hlavě nebo na kusu papíru. Předběhněte konkurenci nabídkou založenou na detailních informacích o zákazníkovi.

Udělejte si jednodušší život

Netrapte se rozhodováním kam informaci zařadit. Ušetřete si nepříjemné chvíle při hledání založených dokumentů. S M-Files se to stane minulostí. Změna zaběhnutého systému je často velkou výzvou. V případě M-Files se nemusíte obávat dlouhotrvajících školení a čtení nudných manuálů. Ovládání je velice intuitivní a díky intergraci do vašich kancelářských programů (Word, Office, Outlook) i do Průzkumníka Windows se můžete učit při vlastní práci.

 

 

Napište nám

Pro více produktů a služeb navštivte Kyocera a MyQ