top of page

Firemní finance,

audity

Nebojte se auditu

Neuspět u auditu je nepříjemné a drahé. Platí to i u certifikace v silně regulovaných oborech. S M-Files poskytnete auditorům všechny informace okamžitě - včetně historie pořízení dokumentu.

 
Automatizovaný proces schvalování faktur

Jak by to mohlo fungovat? Asistentka otevře obálku s přijatou fakturou. Skenerem nebo mobilem vytvoří PDF soubor, který se automaticky objeví v M-Files. Podle metadat (např. zakázka, pracoviště, zodpovědný pracovník, adresát nebo výše častky) bude automaticky informován pracovník, který by ji měl schválit. Jedním kliknutím ji schvalovatel zamítne nebo schválením předá účtárně k zaplacení. Stejně jako ostatní typy dokumentů, můžete přijatou fakturu navázat na konkrétní zakázku. Jedním kliknutím pak získáte seznam dokumentů relevantních zakázce.

 
Doklady z terénu přímo do účtárny

S mobilní aplikací máte k dispozici přístup do M-Files odkudkoli a kdykoli. Není nutné připojení k internetu, až budete v dosahu sítě, dokumenty pořízené fotoaparátem mobilního telefonu se automaticky odešlou do centrálního úložiště. Jsou pro vás připraveny  mobilní aplikace pro iPhone, iPad, Android a Windows Phone. Pracovníci budou mít stvrzenky a pokladní doklady lépe pod kontrolou. Mohou je bezpečně předávat účtárně pomocí aplikace ve svém mobilu.

bottom of page