top of page

Základní

vlastnosti

Dostupnost informací a dokumentů

 

Ušetřete čas a energii při hledání dokumentů nebo přemýšlení kam zařadit ty co právě došly. Nebo hledáte způsob jak vést došlou poštu? M-Files vám pomohou ukládat, vyhledávat, sdílet a zabezpečit informace napříč celou firmou. Dokumenty mohou pocházet z vašeho Wordu, emailu, skeneru, mobilu a z řady dalších zdrojů. Do M-Files můžete ukládat emaily (ručně nebo automaticky) a mít tak kompletní dokumentaci k probíhající zakázce.

Dokumenty můžete zobrazovat online nebo offline na svém PC nebo mobilním zařízení ( iPhone, iPad, Android a Windows Phone).

Pokud se chcete dovědět více o tom, jak M-Files vypadají, navštivte youtube stránku výrobce software, firmy M-Files s řadou krátkých videí s praktickými ukázkami (v angličtině).

Pro koho jsou M-Files určeny

 

M-Files mohou používat libovolně velké organizace. Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání se ho nemusí bát nasadit ani malé firmy. M-Files se však nebojí ani velkých výzev a poradí si i s agendou velké korporace se stovkami uživatelů a velkým objemem dat.

Sdílení a předávání dokumentů

 

Vždy budete vědět, kdo dokument přijal nebo vytvořil a kdo se jím má dále zabývat. Dokumenty budete mít v jedné aktuální verzi, bez duplicit - i když na něm bude pracovat více lidí. Díky přehlednému workflow si mohou pracovníci dokumenty kontrolovaně předávat. Poskytněte svým zákazníkům na jednom místě dokumentaci, kterou by jinak museli ukládat a pracně hledat ve svých počítačích a šanonech.  Vytvořte si ve Wordu šablony smluv, nabídek a interních dokumentů. Jedním kliknutím pak vytvořte smlouvu, výkaz práce nebo nabídku. Díky vestavěnému workflow mohou dokumenty obíhat po firmě dle jasných pravidel s možností kontroly aktuálního stavu.

Bezpečnost informací

 

Přijít o důležité dokumenty je vždy nepříjemné. Stejně tak, když se dostanou do nepovolaných rukou. S M-Files budete mít uloženy na jednom bezpečném a zálohovaném místě ve formě, která je v případě odcizení nepoužitelná. Jednoduše nastavitelný systém práv vám zajistí, aby se k informacím  dostali jen ti, kteří by měli.

Jednoduché ovládání

 

Jednou z největších konkurenčních výhod M-Files je jednoduché ovládání, díky kterému můžete systém začít používat během chvíle. Obvyklé několikadenní školení uživatelů není nutné.

Jednoduchá instalace a administrace

 

Nemusíte být IT specialista, aby jste mohli nainstalovat a vyzkoušet M-Files. Průvodce vás provede instalací a vše za vás nastaví. Celý systém můžete mít na vlastních počítačích. Zálohování dat si nastavíte z prostředí programu - stačí zvolit kdy a kam. Data mohou být ukládána šifrovaně a tím zvýšíte zabezpečení před odcicením.

Skvělý poměr výkon/cena

 

M-Files jsou velice silný nástroj, který uspokojí potřeby malých firem i velkých korporací. Díky své ceně je však, na rozdíl od většiny produktů na trhu, dostupný i pro firmy s několika pracovníky.

bottom of page