top of page

Pro

obchodníky

Všechny dokumenty týkající se zákazníka na jednom místě

Jako obchodníci zajišťujete příjem peněz pro firmu. Nemužete si tedy dovolit plýtvat časem na hledání relevantních dokumentů. S M-Files budete mít k dispozici všechny dokumenty týkající se daného zákazníka a konkrétního obchodu v po-slední verzi. Odeslané nebo rozpracované nabídky, faktury, stejně jako zápis
z předchozích jednání v přehledném seznamu. M-Files mohou komunikovat s vaším CRM a výrazně tak doplnit jeho funkce.

 

Pomocí šablony často používaného dokumentu vytvořené v MS Wordu vytvoříte jedním kliknutím nabídku, smlouvu, atd.. Z M-Files ho můžete odeslat zákazníkovi nebo sdílet s kolegy pro doplnění informací.

 

Firemní marketingové materiály, produktové listy, aktuální ceníky máte kdykoli
k dispozici
 bez zkoumání, zda se jedná o aktuální verzi. Obratem je můžete poslat potenciálnímu zákazníkovi, nebo zadat úkol kolegovi, který má na starosti dotisk ubývajících materiálů. 

 
Dokumenty jsou k dispozici i v terénu bez internetu

Jako obchodník jste často v terénu bez možnosti plnohodnotného připojení k inter-netu. M-Files vám nabízejí možnost uložit požadované dokumenty off-line do vašeho notebooku. A pokud v nich budete potřebovat udělat změny? Po připojení
k internetu budete mít k dispozici nástroje pro synchronizaci změn s centrálním úložištěm.

 
Přístup z mobilních zařízení

K dokumenty můžete vyhledávat i vytvářet z mobilního zařízení. Jsou pro vás při-praveny mobilní aplikace pro iPhone, iPad, Android a Windows Phone.

 
Doklady k proplacení

Zjednodušte si život při skladování účetních dokladů. Nebudete muset stále myslet na to, že ten doklad z hotelu nebo z parkoviště nesmíte ztratit. Jednoduše ho vyfotíte mobilním telefonem a aplikace M-Files se postará o doručení na to správné místo.

bottom of page